REFERENCE

Květa Oakland

Spirituální průvodkyně

www.kvetaoakland.cz

Prožít rituál agnihotry je uvolňující. Přináší hluboký vnitřní klid a mír - ženské kvality, které v dnešním rychlém světě velmi potřebujeme. Stačí být, dýchat a vnímat probouzející se či usínající přírodu kolem nás, i v nás.

Co mě uchvátilo je "krém" vyrobený z homa-popela a Ghí. Cítím, jak tento lektvar vyživuje a vyvažuje mou citlivou pleť, jak mě prozařuje a uvolňuje sevřené póry, aby mohly zase dýchat - stejně jako kouř z pálení homy uvolňuje póry na listech stromů. I moje pleť ožívá.

Soňa Štefanová

Přírodní čarodějka

Děkuji za nádherný zážitek s Agnihotrou.

Ze začátku jsem cítila silné zklidnění a uvnitřnění, postupně se mi rozlévala energie po celém těle až jsem pocítila její pulzující sílu. Takhle nabitá energií jsem již dlouho nebyla 😃.

Líbí se mi jak se dá s Agnihotrou lehce propojit s přírodou a že jí člověk může i dávat, ne jen od ní brát.

Děkuji za čarovně strávený čas a za léčivý popel pro mě i pro zahradu.

Mgr. Hanka Ajasta

TRANSFORMACE

terapeuticke poradenstvi pro seberozvoj

sebeřízené učení

www.hanaajasta.com 

Kvantování pro mě znamenalo vždy spíš nějakou exhibici, alespoň tak, jak jsem jej viděla se prezentovat. Ale něco v Kritáie ve mně vyvolalo opačné pocity, hlavně jistotu, autentičnost a vřelost. Proto jsem se rozhodla, že půjdu na její kurz Vědomé tvorby v kvantovém poli.

Dnes za sebou mám 1. a 2. stupeň kurzu. Kromě nádherných zážitků propojení s kvantovým polem a radosti z nabytých znalostí a dovedností mi kurzy nejvíc pomohly, když jsem si díky nim zvědomila, jak bude smysluplné, když se znovu ponořím do energo-informačního léčení. V roce 1999 se mi otevřel vlastní systém práce s energiemi a díky Kirtáie cítím rostoucí touhu jej co nejhlouběji zkoumat, mapovat jeho možnosti a předávat jej lidem.

Moc se mi líbí, jak Kirtáia na kurzech vystupuje:přátelsky, přitom s přirozenou autoritou, dává prostor účastníkům, stará se o ně, o jejich aktuální stav a prožitky, drží prostor a drží také strukturu kurzu. Zajímá ji hloubka probíraných témat. Dbá na to, abychom si látku osvojili. Líbí se mi, že kurzy obsahují spoustu praxe, tím se teoretické postupy ihned vštěpují. Jsem vděčná, že Kritáia dělá tento kurz v malých skupinách. Ty umožňují individuální přístup, dostatek prostoru na dotazy a osobní péči.

Kirtáiu vřele doporučuji každému, kdo to myslí se svým vývojem a osobním růstem v oblasti energo-informační medicíny a léčení vážně.        

Mgr. Jana Holíková

Právník

Kineziologická terapie u Kirtái mi velice pomohla, když mi zemřel po dlouhé a těžké nemoci tatínek. Bylo mi 30 let, měla jsem ročního syna a nemohla jsem se se smrtí tatínka velice dlouho smířit. Po terapii jsem se přastala trápit. S tím bych si sama neporadila. Kirtáinu terapii mohu všem jen doporučit.Ze srdce děkuji Pauline Aileana tvurkynezivota.cz  za  láskyplné a pečlivé vytvoření těchto krásných stránek. Ať vstoupí i do vašich srdcí, tak, jako do mého.

S láskou a vděčností
Kirtáia