HOMATERAPIE

Homaterapie je léčení, ke kterému samovolně dochází při prastarém védském ohňovém rituálu Agnihotra. Dle názvu byste se mohli mylně domnívat, že toto léčení se provádí doma. Opak je pravdou. Homa je totiž obecné pojmenování rituálních ohňů. Ty se pálí obvykle venku v přírodě. Agnihotra používaná pro Homaterapii je rituálem páleným ve speciálním čase a to přesně při východu a západu Slunce. Má přesně daný postup a pálí se při něm sušený kravský trus, přepuštěné máslo Ghí a rýže natural ve speciální měděné nádobě tvaru otočené pyramidy. Vše má svůj hluboký význam. Měď je silný vodič a pyramida generátor těchto energií. Při pálení výše zmíněných ingrediencí se dostává do ovzduší velké množství živin a vzniká velmi silné a přitom jemné léčivé pole.

Co Homaterapie léčí?

Během pálení Agnihotry dochází k napojení na jemné energie východu či západu Slunce, při kterém se v měděné pyramidě a okolo ní vytvoří silné léčivé pole, které doslova převibruje vše v okolí do harmonického stavu.

Tato supertechnologie:

- Působí až do vzdálenosti 1,5 km.
- Vyčistí vodu, půdu i ovzduší od toxinů a radioaktivity.
- Vyživí přírodu minerály a jinými živinami. Rostliny si berou 80% živin ze vzduchu a 20% z půdy.
  K hnojení se pak používá Homapopel.
- Vyléčí napadené rostliny, nemocná zvířata i lidi, kteří jsou v blízkosti pyramidky při rituálu a ještě    i několik hodin poté. Jak již naši předkové věděli, kravský trus má mimo jiné silné antiseptické        účinky.
- Urychluje duchovní vývoj člověka. Rozpouští veškeré starosti a negativní emoce, se kterými            přijdete na Homaterapii.
- Léčí planetu. Pravidelným pálením Agnihotry na mnoha místech na planetě se významně                přispívá k čištění a léčení atmosféry a harmonizaci planety.
- Hojně se zvyšuje úrodnost plodin, porodnost zvířat a jejich zdraví.
- V místě provádění tohoto rituálu rostou vysokovibrační potraviny. Říkáme jim "šťastné plody".          Nesou si tu nejvyšší energii lásky a štěstí. Pakliže je sníte, budete se cítit stejně.
- Po delší době pravidelného denního pálení tohoto rituálu se ukotví v tomto místě silové pole,          které může dobře posloužit i k jiným rituálům a léčením.
- Agnihotra pálená v blízkosti vašeho obydlí energeticky vyčistí i tento domácí prostor.

Co nabízím?

Agnihotra rituál může pálit kdokoli na planetě zdarma. Návod na něj najdete na internetu a všechny pomůcky a ingredience nakoupíte tamtéž.

Já mohu nabídnout:
- Instruktáž:
  Přijedu na vaši zahradu, přinesu vše potřebné a prvním rituálem vás provedu.
- Přednášku:
  S ukázkou pro skupinku lidí na vámi určeném prostoru.

Agnihotra rituál či Homaterapii si můžete objednat na tel.: 776 00 62 11
nebo přes e-mail: jitka.kirtaia.pistekova@gmail.com

Pokud nebudu brát telefon, věnuji se klientovi. Ráda zavolám zpět, jakmile to bude možné.

Moje odměna:

                         instruktáž                           1 500,-Kč + doprava
                         přednáška                          2 000,-Kč/2h do 10ti osob, pro více osob dohodou +                                                                             doprava


Homapopel získaný pálením společného rituálu dostanete ode mne jako dárek. Je to poklad, který by se měl vyvažovat zlatem.