KINEZIOLOGIE

Dávám na vědomí všem zájemcům o metodu "Kineziologie", že s ní již nepracuji. Mám pro vás totiž něco daleko lepšího.

V současné době cítím, že tato metoda již nekoresponduje s dnešním nastavením našeho světa. Mění se paradigmata a spousta  programů je již vymazáno z informačního pole. Doba se mění a není už potřeba se vracet k problémům a traumatům z minulosti. Není potřeba se zabývat tím, co se tehdy stalo a jak jsme se při tom cítili, protože by nás to stahovalo zpět do utrpení. Ano, stále je na čem pracovat, stále se nám vyplavují nepříjemné pocity a vzpomínky. A je potřeba je léčit, rozpouštět a přepisovat. Proto vám nabízím pro dnešní dobu rychle fungující metodu, při které se budete cítit krásně a díky které se začne měnit váš život. Účinky se dostaví ihned. Je to to nejrychlejší a nejlepší, co vám mohu v tuto dobu nabídnout. Je to kvantová metoda "Přepisování minulosti".

Prosím překlikněte na metodu "Přepisování minulosti", tam se dozvíte vše potřebné.

Jediné, co cítím, že ještě mohu z metody "Kineziologie" nabídnout, je krátké svalové přetestování.

Všichni máme svoji " innate" - přirozenou moudrost těla. Naše tělo zná odpovědi na všechny otázky ohledně našeho fyzického těla i naší psychiky.


Krátké přetestování

Svalovým testem se dá vykomunikovat s vnitřní moudrostí vašeho těla, co by potřebovalo, co mu naopak neprospívá a co ho vyléčí. Pokud váháte při výběru kosmetiky, potravinových doplňků, léčebných preparátů.... chcete změnit způsob stravování a nevíte, jaký zvolit... jste unavení,potřebujete relax a neznáte své tělo tak, abyste zvolili ten pravý druh odpočinku... potřebujete učinit rozhodnutí a nemáte se o co opřít... váháte, co použít pro vaše děti... když tušíte, že vám nějaká potravina nebo složka v kosmetice nedělá dobře a nevíte která...a mnoho dalšího, co vás napadne. Vzhledem k tomu, že máte se svými domácími mazlíčky citový vztah, jste na ně napojení, dá se přes vás testovat i je.


Co všechno lze vytestovat:
- kosmetika
- vitamíny
- potravinové doplňky
- léčebné preparáty
- druhy terapií
- antikoncepce
- místo na spaní ve vašem bytě
- výběr zaměstnání
- druh stravy
- nevhodné potraviny
- výběr školy pro vaše děti
- výběr stravy pro vaše děti
- výběr stravy a druh léčby pro vaše mazlíčky
- vše v čem máte na výběr a váháte
- v podstatě cokoliv dalšího  

Stačí se objednat na 10ti minutové přetestování. Krémy, preparáty, vitamíny atd. vemte s sebou.

Objednat se můžete na tel.: 776 00 62 11
nebo přes e-mail: jitka.kirtaia.pistekova@gmail.cz

Pokud nebudu brát telefon, věnuji se klientovi a ráda vám zavolám zpět, jakmile to bude možné.

Moje odměna za krátké přetestování:  100,-Kč/10min