KURZY

Dvoudenní kurz 

Přepisování traumat uložených v pánvi

Můžete si vybrat z termínů:  11.-12.12. 2021
                                                 15.-16.1. 2022
                                                 12.-13.2. 2022

Místo konání: V Brně v Malém Špalíčku, Peroutkova 2, 2.patro, dveře 314

Moje milé!

Oslovuji vás ženy, které cítíte volání a jste připravené otevřít téma dávno odkládané, možná schovávané a přitom tak veledůležité. 
Jsem velmi silně vedena předat informace, nástroje, zkušenosti, které jsem poslední roky velmi intenzivně sbírala a žila a skrze své dary vás napojit zpět na vaši tvořivou sílu, váš dar největší, který máte uložený v pánvi.
Pokud to cítíte stejně, máte nyní možnost se přihlásit na můj kurz PŘEPISOVÁNÍ TRAUMAT ULOŽENÝCH V PÁNVI, kde vám pomohu rozkrýt a uzdravit to, co vám brání v proudění tvořivé energie vaším tělem. Všechny zdravotní problémy v oblasti pánve a potíže související se sexualitou mají původ právě v traumatech. Bolestivá menstruace, problémy s kyčlemi, porody, gynekologické zákroky, traumata v sexualitě a intimitě, to vše jsou témata, která zde budeme otevírat. Je moc důležité je postupně rozpustit a uzdravit. Mnohá jsou již zděděná a předávaná z generace na generaci. Již je čas se rozpomenout na to, co jsme vytěsnily a nechat to s láskou odejít. A já jsem velmi vděčna, že vás smím tímto provést.

Nejde o tantrický výcvik a ani se nemusíte obávat o narušení vaší intimní zóny.
Protože se bude jednat o témata velmi diskrétní, budu velmi pečlivě ctít vaše soukromí a bude jen na vás, co budete cítit sdílet a co ne. Zaobírat se budeme oblastí ženské intimity, posvátného ženství, úcty k vašemu lůnu, vaší děloze, která má tu jedinečnou schopnost - dát nový život, prouděním tvořivé síly a budeme odstraňovat bloky, které jí brání stoupat vzhůru.To všechno jsou témata velice hluboká, je čas je začít odkrývat a hlavně je to jedna z cest k lásce k sobě samé. Bez uzdravené pánve nemůže být žena plně ženou. A od toho se také odvíjí, jak se k vám chová váš partner, jak vás vidí, ctí a miluje. Po přepsání traumat zažijete velký posun ve svém životě. Bude mi ctí vás na této cestě doprovodit.


Jedná se o práci na mnoha úrovních vašeho bytí od fyzického těla, přes mentální, emocionální, kauzální až po kolektivní vědomí. Jde o přepisování informací v kvantovém poli, o nápravu, narovnání, uzdravení, rozpuštění nízkovibračních emocí, destruktivních vzorců, traumat těla i duše a rodových zátěží zpět do světla. Je to návrat ke Zdroji...do nevinnosti, lásky k sobě samé, ke svému tělu, přijetí vášně a čiré radosti, povýšení sexuality do posvátné roviny a uctění vaší tvořivé síly, která dává život.


Naciťuji si odměnu za můj čas, prostor, mou energii a léta sbírání znalostí a vědomostí z kurzů, seminářů, workshopů, webinářů, moudrých knih, stahování informací a životních zkušeností, za které jsem velice vděčná a které zkomprimuji do dvou intenzivních dnů.
V posledních letech jsem absolvovala roční výcvik Kněžek chrámu Harmonie, Probuzení posvátného těla s Anaiyou Sophií, Chrámové učení Máří Magdalény, Návrat k nevinnosti s Asou Kullberg, kurz pánevního dna, hormonální jógu, mnoho individuálních odbloků, kdy jsem došla k probuzení Kundalini v mém těle. V současné době procházím Kundalini jógou.
Přidanou hodnotou je moje esence a místnost, která léčí už jen když do ní vstoupíte.

CENA KURZU: 4500,-Kč 

Kurz je dvoudenní..vždy od 10h do 17h s pauzou na oběd.

Strava ani ubytování není v ceně kurzu. 

Ctím i vaši cestu, na které se nacházíte a díky tomu každý dostane přesně to, co potřebuje. Bude respektováno vaše soukromí a váš osobní prostor.
Kurzy pořádám v malém počtu, abych se vám mohla individuálně věnovat. Počítejte tedy s komorní sestavou a s omezeným počtem účastnic.

Těším se na vás moc, má duše se raduje.

S láskou Kirtáia 

Přihlášení účasti přes e-mail: jitka.kirtaia.pistekova@gmail.com
nebo zde přihlašovacím formulářem.


Informace k platbě kurzu:

Místo na kurzu máte rezervované po zaplacení nevratné zálohy 1 000,-Kč. Záloha je přenosná na jiného účastníka v tomto termínu, kterého si sami zajistíte.
Záloha je splatná do jednoho týdne (7 dnů) před zahájením kurzu na účet u mBank: 670100-2207720864 / 6210, V.S.: je vždy dle data konání kurzu...tedy pro termín 11.-12.12. je rddm(2021111212) Do poznámky, prosím, uveďte své celé jméno.
Doplatek 3500,-Kč se hradí na místě před začátkem kurzu.
Částku je možno uhradit celou převodem na účet. Doklad o zaplacení dostanete na místě. Pokud potřebujete vystavit fakturu, prosím o zaslání fakturačních údajů předem.
Prosím o včasnou rezervaci, počet míst je omezen!

Ráda zodpovím vaše dotazy.

S láskou Kirtáia

Recenze

Milá Jituško, moc děkuji za možnost se zúčastnit kurzů Přepisování minulosti a Přepisování traumat v pánvi. Z každého kurzu jsem odcházela o hodně lehčí, protože jsem díky tvému vedení odložila mnoho a mnoho toho, co už jsem nemusela dál nést. Zároveň jsem z kurzů odcházela zase o něco víc přesvědčená o tom, že mám moc změnit všechno, co si přeji změnit. Že to je jen v mých rukou. Také jsem od tebe načerpala nádherný klid, který mi občas chybí a velkou pokoru ke všem zázrakům, které se dějí. Jsi úžasná žena a já jsem poctěna tím, že jsem se s tebou v životě potkala a mohla s tebou zažít semináře. Ze srdce děkuji. V.

Krásný podvečer Jituško! Už několikátý den na tebe myslím.  Chtěla bych ti moc poděkovat a podělit se o moje pocity, jsou totiž nádherné. Cítím v sobě klid a zároveň objevuji nové síly kterými mě pánbůh obdařil a se svým manželem zažívám krásné líbánky.  Takže moc moc moc děkuji, že jsi a děkuji co děláš pro osůbky na světě. Jsi anděl s láskou a pokorou Lucka 

Drahá a milovaná Kirtáio,žádná slova nemohou popsat a vyjádřit to, co jsem pod Tvým laskavým, láskyplným a jemným vedením mohla skrze sebe zažít...Přepsáním mého zraněného Já ze stavu bolesti a strachu z odmítnutí a opuštění... do lásky, odpuštění, do světla, do blaženosti, kterou nyní zažívám po zúčastnění se kurzů Přepisování minulosti a Přepisování traumat uložených v pánvi. Mám pocit velké lehkosti...Děkuji, děkuji, děkuji.Přeji všem zraněným ženám, aby se nebály " skočit do neznámého",aby si dovolily tento kurz zažít na vlastní kůži...a pomohly skrze sebe uzdravit ženské bolesti a traumata.S láskou, pokorou a vděčností Marcela 

Ahoj Jituško,
chtěla bych Ti zpětně poděkovat za Kurz pánevního dna, který jsem absolovovala 9. a 10.10.
Přijela jsem za Tebou řešit hlavní téma a to bylo mé lůno, které jsem poslední dobu silně cítila (přicházely mi sny, kde mě provázelo znásilnění a jiné hodně nepříjemné situace ve spojitosti muže nadřazeného ženě). Začalo se to odrážet i mém milostném životě. I když se partner velice snažil, tak mé lůno nechtělo intimní kontakt.Možná se v našem rodě něco stalo, co nevím a asi se ani nedozvím, ale moje babička, maminka i já už nemáme dělohu, takže asi jsme nějak popřely své krásné ženství...nevím.Ale mám úžasnou dceru a chtěla jsem, aby ona už toto nemusela zažívat.Díky Tvému vedení a dvoudennímu intenzivnímu kurzu, bych řekla, že se nám podařilo s tímto tématem hodně pohnout.Navíc, jak jsme zjistily později byl datum 10.10. branou, ke kolektivnímu uzdravení, takže jsem měly zpětně radost. :)Od toho dne už žádný ošklivý sen. :) Hurá!!
Jsem moc štastná. Cítím, co se ve mě děje, mohu s tím pracovat a za to Ti patří obrovský dík.
Samozřejmě ještě stále dochází k postupnému "olupování slupek" a chodí mi zkoušky.
Jedna byla těžší, ale jak jsem Ti napsala a Tys mi poradila, co dělat, tak se mi moc ulevilo.S milováním jsem si dala na čas...poslouchala jsem své lůno....první přišlo tak 14 dní po kurzu...bylo jiné než dřív...řekla bych hlubší...ale..
včera to bylo úžasné, řekla bych, že se naplno projevuje síla mého uzdravujícího ženství... dlouhé, krásné, vášnivé milování vycházející z pánve a s opravdu obrovskou láskou spojení dvou lidí. Přítel (jsme spolu 3 roky) vůbec nechápal..říkal, co to bylo? Ty zase čaruješ? a já Proč? a on Protože to bylo naprosto nádherné...Už se těším, jak to všechno bude pokračovat....Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla tento kurz pod Tvým vedením prožít. A doporučila bych ho opravdu každé ženě.
S láskou Jitka